NDALONI GJITHÇKA/ Noizy dhe Era sjellin super hitin dhe rrjeti po çmendet (VIDEO) – AlpeGossip
NDALONI GJITHÇKA/ Noizy dhe Era sjellin super hitin dhe rrjeti po çmendet (VIDEO)

NDALONI GJITHÇKA/ Noizy dhe Era sjellin super hitin dhe rrjeti po çmendet (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Era Istrefi ka korrur një sukses të madh në tregun ndërkombëtar që pas këngës “Bon Bon”. Ajo u bë mjaft e njohur dhe çdo këngë e saj është kthyer në super hit.

Pas bashkëpunimit me Nora Istrefin, Era siç duket do të vijë shumë shpejt në një bashkëpunim me reperin e njohur shqiptar Noizy. Në rrjetet sociale ka qarkulluar së fundmi një video ku Era dhe Noizy shihen në një studio muzikore teksa po qëndrojnë pranë njëri-tjetrit.

Ka mjaftuar kjo dhe menjëherë është përhapur lajmi se dyshja po punon për një projekt të ri muzikor, që me siguri do të kthehet në super hit.