Menjëherë pas dasmës/ Elita Rudi merr vendimin e rëndësishëm (FOTO) – AlpeGossip
Menjëherë pas dasmës/ Elita Rudi merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

Menjëherë pas dasmës/ Elita Rudi merr vendimin e rëndësishëm (FOTO)

Dasma e Elita Rudit dhe Gjikos ka qënë një nga ngjarjet më të përfolura të këtij viti në mediat rozë. Ata kanë vetëm pak ditë që kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë mes qindra të ftuarve.

Pas dasmës bukuroshja e njohur e ekranit duket se ka marrë një tjetër hap të rëndësishëm. Ajo ka ndërruar mbiemrin e saj, duke marrë atë të bashkëshortit. Tashmë Elita edhe në rrjete sociale mban emrin Elita Rudi Gjikolli.