Pas dasmës së bujshmeLedioni vazhdon të fshihet/ Më në fund zbulon pse refuzon “të bëhet i gjallë” (FOTO) – AlpeGossip
Pas dasmës së bujshmeLedioni vazhdon të fshihet/ Më në fund zbulon pse refuzon “të bëhet i gjallë” (FOTO)

Pas dasmës së bujshmeLedioni vazhdon të fshihet/ Më në fund zbulon pse refuzon “të bëhet i gjallë” (FOTO)

Së fundmi vëmendja ka qenë e madhe si tek Ledion Liço po ashtu dhe tek Sara Hoxha.

Dhe nuk kishte sit ë ndodhte ndryshe pas një dasme aq luksoze, vëmendje e tillë është më se normale.

Por pikërisht kjo situate duket se e bezdis moderatorin i cili refuzon t’u kthehet rrjeteve sociale.

“Kurrë mos thuaj kurrë, por unë nuk dua t’i rikthehem rrjeteve sociale. Dua të kem qetësinë time dhe po e shijoj këtë kohë. Mbase nuk do e hap përsëri Instagramin ose Facebook”, është shprehur ai së fundmi.