ÇANTAT SI TREND I 2018/ Njihuni me modelet më “NAM” që po mbajnë në krahë VIP-at. Nga Lori Hoxha tek Granit Xhaka (FOTO) – AlpeGossip
ÇANTAT SI TREND I 2018/ Njihuni me modelet më “NAM” që po mbajnë në krahë VIP-at. Nga Lori Hoxha tek Granit Xhaka (FOTO)

ÇANTAT SI TREND I 2018/ Njihuni me modelet më “NAM” që po mbajnë në krahë VIP-at. Nga Lori Hoxha tek Granit Xhaka (FOTO)

Çantat janë plotësuesi më i mirë i veshjes dhe duket se kthehet në mënyrë të natyrshme edhe shprehës i personalitetit të atyre që i mbajnë. Mbi te gjitha ato janë një nga aksesorët që ia vlen të përditësohet çdo sezon duke ofruar stile dhe veshje trend.

Edhe pse duket se e  përdorin apo veshin më shumë femrat (kjo për shkak të produkteve të shumta që mbajnë në to), edhe meshkujt kanë filluar tja shtojnë këtë aksesor të rëndësishëm veshjeve të tyre.

Personazhet që redaksia e AlpeNews.al ka zgjedhur, dallohen për stilin e tyre unik dhe garderobat e shtrenjta.
Njihuni me personazhet “VIP” që ne kemi zgjedhur:

Lori Hoxha

Mozzik

Xhensila Myrtezaj

Capital T

Luana Vjollca

Milot Rashica

Adelina Ismaili 

Alketa Vejsiu

Granit Xhaka

Anxhelina Hadërgjonaj

Dua Lipa

/AlpeNews.al