NË HAPAT E SARA HOXHËS/ Ky është vendi luksoz që ka zgjedhur Afrona për festën e beqarisë (FOTO) – AlpeGossip
NË HAPAT E SARA HOXHËS/ Ky është vendi luksoz që ka zgjedhur Afrona për festën e beqarisë (FOTO)

NË HAPAT E SARA HOXHËS/ Ky është vendi luksoz që ka zgjedhur Afrona për festën e beqarisë (FOTO)

Këtë vit, këngëtari Blero do ta kurorëzoj me martesë dashurinë e tij me Afronën.

Ai e ka konfirmuar këtë  gjatë një interviste të dhënë më parë , ndërsa së fundmi çifti  kanë folur edhe për detajet e dasmës dhe ftesën për Teuta Krasniqin.

Afrona madje e ka zgjedhur edhe vendin ku do ta bëjë festën e beqarisë dhe mezi po pret që kjo gjë të ndodhë sa më shpejtë.

Greqia është vendi që ajo e ka zgjedhur për të shkuar me mikeshat, e pikërisht ishulli Mikonos.

Ky vend, i cili njihet si ideali për të festuar gjatë gjithë verës, ishte i përzgjedhur edhe për festën e beqarisë së Sara Hoxhës në gusht të 2018-s. Festa e tyre nis që në avionin privat, që vajzat morën për të shkuar në Mykonos, për të vijuar në jaht dhe në klubin e natës.