“NUK DOJA TA SHIHJA ME SY RONELA HAJATIN”/ Këngëtarja shqiptare HABIT me deklaratën e saj (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK DOJA TA SHIHJA ME SY RONELA HAJATIN”/ Këngëtarja shqiptare HABIT me deklaratën e saj (VIDEO)

“NUK DOJA TA SHIHJA ME SY RONELA HAJATIN”/ Këngëtarja shqiptare HABIT me deklaratën e saj (VIDEO)

Fifi është këngëtarja shqiptare e cila së fundmi ka qënë mjaft e lakuar në media per diss-in ndaj reperes Tayna dhe gjithë zhurmën që shkaktoi.

Megjithatë ajo vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. E ftuar sot në “Prive” Ajo ka zbuluar 10 fakte mbi jetën e saj që askush nuk i dinte më parë. Nga të cilat zbuloi se para se ta njihte nga afër këngëtaren Ronela Hajati e urrente sepse kishte dëgjuar fjalë të këqija për të,mirëpo pasi e njohu ndryshoi totalisht mendim.

“Nuk doja ta shihja me sy, më dukej si alien, por ajo është e mrekullueshme ju betohem. Kurrë s’ma merrte mendja që do ta bëja shoqe dhe shoqe të ngushtë” – u shpreh Fifi.