NJË VJEHËRR SI ARDITI! I dedikon postimin djalit dhe nuses me fjalën e ndjerë, Anila Gjebrea s’i kursen lëvdatat (FOTO) – AlpeGossip
NJË VJEHËRR SI ARDITI! I dedikon postimin djalit dhe nuses me fjalën e ndjerë, Anila Gjebrea s’i kursen lëvdatat (FOTO)

NJË VJEHËRR SI ARDITI! I dedikon postimin djalit dhe nuses me fjalën e ndjerë, Anila Gjebrea s’i kursen lëvdatat (FOTO)

Moderatori i mirënjohur i ekraneve shqiptare, Ardit Gjebrea është babai I dy fëmijëve, një djali dhe një vajze. Jon Gjebrea tashmë e ka gjetur dashurinë e tij të vërtetë dhe prindërit e tij duket se janë mjaft të lumtur me zgjedhjen e tij.

Merlin Haxhiymeri është vajza që i ka vjedhur zemrën jo vetëm Jon Gjebreas por edhe familjes së tij. Ardit Gjebrea ka ndarë foton e çiftit bashkëngjitur së cilës shkruan gjithçka sheh përballë: “Lumturi”.

Por, jo vetëm Arditi e sheh këtë, edhe bashkëshortja e tij Anila Gjebrea nuk I ka kursyer fjalët e bukura për nusen e saj të ardhshme.

“Dashuritë. Zoti ju bekoftë juve Merlin dhe Jon,”– shkruan Anila Gjebrea në postimin e bashkëshortit të saj.