SI RRALLËHERË/ Producentja Shqiptare ka ndarë me ndjekësit një foto mjaft të ëmbël të familjes… (FOTO) – AlpeGossip
SI RRALLËHERË/ Producentja Shqiptare ka ndarë me ndjekësit një foto mjaft të ëmbël të familjes… (FOTO)

SI RRALLËHERË/ Producentja Shqiptare ka ndarë me ndjekësit një foto mjaft të ëmbël të familjes… (FOTO)

Vera Grabocka është një prej figurave më të njohura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në showbizin shqiptar. Ajo ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram, ku ndan herë pas here momente jo vetëm nga puna por edhe nga jeta private.

Së fundmi, producentja ka ndarë me ndjekësit një foto mjaft të ëmbël të familjes.