KEMI DASMË/ Zbulohet çifti i showbizit shqiptar që do martohet së shpejti (FOTO) – AlpeGossip
KEMI DASMË/ Zbulohet çifti i showbizit shqiptar që do martohet së shpejti (FOTO)

KEMI DASMË/ Zbulohet çifti i showbizit shqiptar që do martohet së shpejti (FOTO)

Një ndër të ftuarit e  spektaklit “Shiko Kush LUAN” ishte gazetari i njohur Eraldo Rexho, i cili gjatë sfidës “Ndaje ose haje” Eraldo u vendos para pyetjes së sikletshme ku duhet të zbulonte një “sekret” të vogël të një prej vajzave VIP.

Eraldo vendosi të na tregonte të pathënat dhe jo të hante ushqimin e shpifur si sfidë, duke zbuluar kështu se një prej çifteve më të dashur për publikut do bëjnë dasmë.

Ai zbuloi se nëse hapet izolimi Marsela Çibukaj, e cila ishte përballë tij dhe bashkëshorti i saj Vitmari do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me një dasmë të madhe.