DUHET TA SHIHNI/ Besi postoi videon më të ëmbël me Ajkën por përshkrimi do t’ju shkrijë së qeshuri – AlpeGossip
DUHET TA SHIHNI/ Besi postoi videon më të ëmbël me Ajkën por përshkrimi do t’ju shkrijë së qeshuri

DUHET TA SHIHNI/ Besi postoi videon më të ëmbël me Ajkën por përshkrimi do t’ju shkrijë së qeshuri

Bes Kallaku, aktori i njohur  humorit gjithashtu njihet dhe si një personazh tepër aktiv në rrjetet sociale ku shumë shpesh poston foto e video nga jeta e tij personale.

Së fundmi në Instagram ai ka postuar një video ku ndodhet së bashku me të bijën në një fushë teksa shohin dele dhe lopë. Vogëlushja Ajka duket se po kënaqet shumë dhe se i pëlqen kafshët.

Ajo që na ka bërë më shumë për të qeshur ka qenë shkrimi që Besi i ka vendosur videos. Ai ka shkruar: Ka ngja nga baba, dashuria per kafshet. Ne fakt edhe mami ka dashuri per nje kafshe si puna ime 😂. 

Komentet e mbushura me të qeshura dhe humor nuk kanë munguar por gjithashtu ishin të pranishme dhe komentet që komplimentojnë Ajkën vogël. /AlpeGossip.al