ROBERTI NUK I NDAHET NORËS/ Asnjeri nuk e priste këtë që bëri së fundmi – AlpeGossip
ROBERTI NUK I NDAHET NORËS/ Asnjeri nuk e priste këtë që bëri së fundmi

ROBERTI NUK I NDAHET NORËS/ Asnjeri nuk e priste këtë që bëri së fundmi

Robert Berisha dhe Nora Istrefi ishin ndër çiftet më të preferuar të estradës. Për shumë vite ata kanë shijuar një romacë të përkryer, mirëpo dyshja vetëm pak muaj më parë i dhanë fund martesës.

Megjithatë ata kanë deklaruar se do të vijojnë të ruajnë një marrëdhënie të mirë për shkak të vajzës që kanë së bashku. Por mesa duket Roberti nuk i reziston dot ish gruas.

Nora ka postuar një foto në instagram ku duket mjaft elegante, me këmbët e zbuluara dhe që shkëlqejnë. Fotoja vë në pah gjithë sharmin e artistes.

Kjo gjë nuk i ka shpëtuar as Robertit, i cili nuk ka rezistuar për t’i bërë një ‘like’. Mesa duket, ai vijon t’a simpatizojë ish gruan, dhe sigurisht të kënaqet tek e sheh aq të kuruar dhe në formë të mirë.