Video e tmerrshme: Tetë meshkuj sulmojnë seksualisht një vajzë në pikë të ditës – AlpeGossip
Video e tmerrshme: Tetë meshkuj sulmojnë seksualisht një vajzë në pikë të ditës

Video e tmerrshme: Tetë meshkuj sulmojnë seksualisht një vajzë në pikë të ditës

TETË burra të rinjë janë arrestuar se janë përfshirë në një sulm seksual ndaj një vajze adoleshente në Indinë verilindore.
Incidenti është filmuar nga një dëshmitar, dhe video tregon tetë adoleshentë dhe burra të rinjë duke sulmuar një vajzë në Xhehanabad në shtetin e Bihar.

Sulmuesit mund të shihen duke qeshur derisa ata heqin me dhunë rrobat e vajzës nga trupi dhe e ngacmojnë atë.

Ata shihen duke e kaluar vajzën nëpër duar të njëri-tjetrit derisa ajo shqelmon dhe bërtet duke u përpjekur të shpëtojë.

Asnjë dëshmitar, duke përfshirë personin që është duke mbajtur celularin duke filmuar sulmin, nuk intervenoi.

Video tronditëse është shpërndarë gjerësisht ne media sociale, duke bërë që policia të nis hetimet.