“KUR PËRFUNDON SI SADNA”/ Vajza e Jonida Shehut me makeup do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO) – AlpeGossip
“KUR PËRFUNDON SI SADNA”/ Vajza e Jonida Shehut me makeup do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

“KUR PËRFUNDON SI SADNA”/ Vajza e Jonida Shehut me makeup do t’ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

onida Shehu është një ndër moderatoret më të njohura të ekranit, e cila është tepër aktive në profilin e saj në Instagram me postime jo vetëm nga puna, por edhe nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory disa foto të vogëlushes së saj, Kristal, e cila e ka shoqëruar të ëmën në parukeri.

Duke qenë se kishte kohë të lirë, grimierja i ka bërë të voglës makeup dhe fotot e saj Jonida i ka ndarë me ndjekësit

“Kur përfundon si Sanda tek Bidai. Kush është për një Soiree indiane?”- shkruan Jonida me humor krahas fotove të së bijës.