Ngjyra e kuqe shumë i ngjan! Kjo është shqiptarja e veshur më me stil e javës – AlpeGossip
Ngjyra e kuqe shumë i ngjan! Kjo është shqiptarja e veshur më me stil e javës

Ngjyra e kuqe shumë i ngjan! Kjo është shqiptarja e veshur më me stil e javës

Çdo javë do të sjellim disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare që ju të përzgjidhni një nga paraqitjet më të mira të javës.

Edhe këtë javë sollëm 5 emra të njohur të ekranit shqiptar, mes të cilëve, Elvana Gjatën, Ponin, Kidën, Dua Lipën dhe Marina Vjollcën.

Dhe e veshura më me stil këtë javë ishte Elvana Gjata.

Me të kuqe nga koka te këmbët, fotot e këngëtaresh shqiptare me këtë look të zjarrtë janë pëlqyer shumë nga fansat, të cilët janë në pritje të publikimit të ndonjë klipi të ri.

Elvana Gjata është rikthyer fuqishëm këtë verë dhe si gjithmonë di të na habisë me look-un. Ajo ka vetëm 5 ditë që ka publikuar klipin ‘Ku vajti’ dhe deri më tani ka arritur mbi 2 mln klikime.

Tip kesulkuqe

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on