ELITA RUDI BËHET NUSE/ Publikohen pamjet e para (FOTO) – AlpeGossip
ELITA RUDI BËHET NUSE/ Publikohen pamjet e para (FOTO)

ELITA RUDI BËHET NUSE/ Publikohen pamjet e para (FOTO)

Mbahet sot dasma e shumëpritur e Elita Rudit dhe Gjikos, çiftit shumë të komentuar në showbiz që prej fillimit të lidhjes së tyre e deri sot kur dashurinë po e kurorëzojnë në martesë.
Ditën e sotme u tha se Elita dhe Gjiko kanë vendosur që dasma e tyre të jetë sa më private dhe mediat të mos jenë prezente, por sërish janë persona të tretë që kanë zbuluar mbi përgatitjet e çiftit.

Pak më parë, griierja e njohur Sellma ka postuar një video ku tregon se po bën gati Elitën nuse. Ka mbetur edhe pak për ta parë pamjen e përfunduar të moderatores.