NË DITËN E SHËN VALENTINIT/ Ja disa ide kombinimesh për tu dukur bukur (FOTO) – AlpeGossip
NË DITËN E SHËN VALENTINIT/ Ja disa ide kombinimesh për tu dukur bukur (FOTO)

NË DITËN E SHËN VALENTINIT/ Ja disa ide kombinimesh për tu dukur bukur (FOTO)

Shën Valentini po afron dhe nëse keni bërë plane, me siguri jeni në dilemë se çfarë do të vishni. Ndërsa ngjyra e kuqe dhe rozë mund të jenë zgjedhja juaj e parë, e bardha e dimrit në prerje të ndryshme ose e zeza mund të jenë disa zgjedhje interesante.

 

Pavarësisht se çfarë planesh keni bërë, të shkoni në restaurant apo në kinema, në ndonjë festë apo të udhëtoni, “Harpers Bazar” ju vjen në ndihmë dhe ju sugjeron disa veshje që personazhet e famshme i kanë zgjedhur.

Shihni galerinë dhe pse jo, zgjidhni të preferuarën tuaj: