Arian Çani ‘një hap me kohën’. …Moderatori mer vendimin që nuk pritej – AlpeGossip
Arian Çani ‘një hap me kohën’.  …Moderatori mer vendimin që nuk pritej

Arian Çani ‘një hap me kohën’. …Moderatori mer vendimin që nuk pritej

E kujt do i shkonte në mendja se moderatori i ‘Zonë e lirë’ do të merte këtë vendim të papritur.
Arian Çani është një nga njerëzit më të lakur e më të komentuar gjithandej, por për çudinë e të gjithëve ai ka preferuar gjithmonë të qëndrojë larg rrjetetve sociale.

Por diçka e ka bërë të ndryshojë mendie dhe tashmë Çani është në ‘një hap me kohën’. Për të gjithë fansat e tij të çmendur ‘Sophie’ e emisionit ju ka treguar se tashmë Çanin mund ta ndiqni në Instagram.

Ka qenë Xheni Brahaj e cila në një foto krah moderatorit ju tregon profilin e tij të vetëm zyrtar.

Kjo me të vërtetë që nuk pritej prej moderatorit, pasi ai edhe profilin e vetëm në Tëitter vendosi ta mbyllte para pak.