FINALJA E MADHE/ Mbrëmja nis magjishëm, Arbana Osmani në PRITJE të ëmbël – AlpeGossip
FINALJA E MADHE/ Mbrëmja nis magjishëm, Arbana Osmani në PRITJE të ëmbël

FINALJA E MADHE/ Mbrëmja nis magjishëm, Arbana Osmani në PRITJE të ëmbël

Ndryshe nga spektaklet e tjera mbrëmja e sotme nisi magjishëm me një kërcim nga ish banorët. Atmosfera duket fantastike dhe të gjithë ndodhen para ekranit me ankthin më të madh për të pritur se kush do jetë fituesi i çmimit të madh.

Pa kërcimit në skenë del dhe Arbana e cila bën hapjen e emisionit.

Arbana dha lajmin e ëmbël se “Big Brother-in” nuk e ka drejtuar e vetme por dy veta, ajo është në pritje të ëmbël dhe shumë shpejt do bëhet nënë për herë të tretë.

Ky lajm i emocionoi finalistët, të cilët uruan Arbanën dhe në studio pati duartrokitje të forta.