“Një përballje LIVE mes gruas dhe dashnores”/ Gazetarja e njohur fton në emision femrën që i mori “burrin”… (FOTO) – AlpeGossip
“Një përballje LIVE mes gruas dhe dashnores”/ Gazetarja e njohur fton në emision femrën që i mori “burrin”… (FOTO)

“Një përballje LIVE mes gruas dhe dashnores”/ Gazetarja e njohur fton në emision femrën që i mori “burrin”… (FOTO)

Kënga Dua e Encës është një nga këngët më të përfolura momentalisht. Kjo për faktin se Enca ka guxuar me klipin, madje aq sa e quajn dhe erotik. Nga ana tjetër është dhe historia që ka klipi, ku Enca i mer “burrin” tjetës, që në këtë rast ishte burri i gazetares dhe moderatores Aulona Musta, që e bën më tërheqës.

Kjo është vetëm skena në klip, ku të dyja kanë aktruar shumë mirë, sepse në të vërtetë nuk ndodh kështu.

Së fundmi ka plasur gallata në rrjet midis Aulonës dhe vetë Encës. Në një postim në rrjetin social Instagram gazetarja ka prezantuar se çfarë do të pritej në emisionin e radhës dhe shkruan:

“Tara ta taaaaa zonja dhe zoterinj sot ne Thumb nje perballje live mes gruas dhe dashnores 🤣🤣🤣 Kush e fiton ndeshjen ne fund? 🤣🤣”.

Ju si mendoni kush e fiton?!

/AlpeNews.al/