“BËJ FËMIJË MË THANË SE…”/ Jeta e Klea Hutës ka ndryshuar plotësisht dhe ja prova (FOTO) – AlpeGossip
“BËJ FËMIJË MË THANË SE…”/ Jeta e Klea Hutës ka ndryshuar plotësisht dhe ja prova (FOTO)

“BËJ FËMIJË MË THANË SE…”/ Jeta e Klea Hutës ka ndryshuar plotësisht dhe ja prova (FOTO)

Më 4 qershor moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta u bë nënë për herë të parë. Në jetë erdhi vogëlushi Krid, ndaj të cilit prindërit tregohen shumë të përkushtuar.

Klea ndan shpesh momente pranë të voglit në rrjete sociale, nga i cili nuk ndahet asnjë moment. Së fundmi, moderatorja ka vizituar një shoqe, mirëpo është marrë gjatë gjithë kohës me Kridin.

Mikesha e saj ka ndarë një video në Instastory, ku shihen dritat e fikura për të vendosur Kridin në gjumë. ka shkruar ajo krahas videos.