“EROTIZËM DHE PROBLEME ME…”/ Meri Shehu për parashikimin: Kujdes datat 4 dhe… – AlpeGossip
“EROTIZËM DHE PROBLEME ME…”/ Meri Shehu për parashikimin: Kujdes datat 4 dhe…

“EROTIZËM DHE PROBLEME ME…”/ Meri Shehu për parashikimin: Kujdes datat 4 dhe…

Dashi
Mbas datës 18 Korrik, Marsi do jete pak malifik me shenjen tuaj megjithese deri atehere do jete krijues dhe erotik duke ju dhene energjine e duhur ne jeten personale dhe ne dashuri kryesisht.

Marsi nuk eshte shume i dashur me ju ne pergjithesi dhe sjell probleme familjare dhe ekonomike te konsiderueshme. Data 4 Korrik do jete i veshtire per ceshtje te rendesishme personale tuajat dhe shendetin.

Binjaket
Marsi ne Luan ju jep optimizmin e duhur dhe zjarrin qe ju mungon per te vepruar me me vendosmeri.Takime interesante dhe jene erotike ne udhetime te shkurtra. Nga daten 4 korrik dhe 18 Korrik kujdes nga te papriturat jo te kendshme sidomos ne ekonomi.

Gaforrja
Marsi ne Luan ju çliron nga lufta e perditshme dhe ju drejton vemendjen ne zoterimet ekonomike dhe ne ato personalet. Kujdes se mund te prishni nje pushim apo feste apo shoqeri nga data 4 korrik dhe disa ceshtje te komplikuara jashte vendit e ligjin nga dt 18 korrik.

Luani
Marsi ne shenjen tuaj ju karikon dhe mbush me energji te pakufijshme e cila ju kishte munguar totalisht. Mund te kerkoni dhe te deshironi te jetoni ne te gjitha format. Kujdes nga dt 4 Korrik pasi karriera mund te pesoje probleme dhe armiqte mund te duan te permbysin pozicionet tuaja.

Virgjeresha
Marsi ne Luan ju kthen energjine dhe veprimtarine brenda vetes duke e lodhur fizikisht mendjen dhe trupin. Duhet te cliroheni te mos merreni me pune qe mbartin nerv. Kujdes me shendetin. Nganjehere shume energji e madhe ju shperthen brenda jo mire. Dilni argetohuni.

Peshorja
Jeni ne nje pozicion shume komod me Marsin ne Luan. Do merreni me mod me krijimtari dhe do takoni njerez shume interesante dhe me talente. Festa argetime dhe erotizem i madh tek shenja juaj.

Akrepi
Marsi ne Luan ju sjell ate fame dhe pushtet qe do ta deshironit me shume se cdo gje ne kete periudhe. Nje veprimtari e fuqishme ju ngre shume larte por edhe ju ve perball kritikave. Nje martese e fuqishme ju pret.

Shigjetari

Ju pret nje periudhe shume aktive me udhetime dhe kontakte me jashte. Do njihni njerez nga kultura te huaja dhe do i jepni vetes nje shans te dyte ne dashuri per te qene te lumtur. Kujdes dt 4 Korrik pasi ka perballje me punen dhe mbas dt 18 korrik per ekonomine.

Bricjapi
Marsi ne Luan nuk eshte se kuptohet shume nga ju por do ndjeni nje zjarr qe ju djeg dhe do ju duhet te veproni disi ne lidhje me ekonomine por edhe me dashurine. Ndonje takim i fshehte. Kujdes dt 4 Korrik pasi ka perballje ne cift dhe mbas dt 22 korrik ne ekonomi.

Ujori
Marsi del perball jush duke ju bere karshillik pasi ju nuk e doni Marsin e zjarrte duke qene se zjarri ju komplikon ndjenjat dhe ju bene presion per te bere nje lidhje apo bashkepunim me te deklaruar. Por sidoqofte ju zgjon per perballje.

Peshqit
Jeni ne nje moment ku do merrni pak kot dhe kjo do sjell probleme ne lidhje me punen dhe shendetin. Nuk duhet te beni gjera qe nuk i kuptoni duke perdorur zjarrin e Marsit. Kujdes aksidentet dhe shendetin.