NGA FLORI TEK RONELA/ Zbulohen 20 finalistët e “Kënga Magjike 2018” (FOTO) – AlpeGossip
NGA FLORI TEK RONELA/ Zbulohen 20 finalistët e “Kënga Magjike 2018” (FOTO)

NGA FLORI TEK RONELA/ Zbulohen 20 finalistët e “Kënga Magjike 2018” (FOTO)

Mbahet sonte në mbrëmje nata finale e edicionit të 20-të të “Kënga Mgjike”. Mësohet se janë përzgjedhur 20 këngëtarë që kalojnë në fazën finale, dhe siç kemi parë edhe në edicionet e kaluara krahas çmimit të madh, sonte do të ndahen edhe 19 çmime të tjera. “Threedoots” ka zbuluar disa prej këngëtarëve që do të jenë në natën finale:

Lista e plotë:

Ardit Cuni dhe Daniela Toci
Artjola Toska dhe Bruno
Aurela Gace dhe Eli Fara
Era Rusi
Erik Lloshi
Fifi dhe Mc kresha
Flori Mumajesi
Flor Nazifi dhe Inis Neziri
Kejsi Tola
Klajdi Haruni
Mauel Moskati
Mentor Haziri
Olsi Bylyku dhe Lorenc Hasrama
Revolt Klan
Ronela Hajati
Rovena Dilo
Rozana Radi
Venera Lumani
Wendi Mancaku
Krusita