KLEA HUTA DHE ELGIT DODA SË SHPEJTI PRINDËR/ Zbulohet gjinia e bebit, familjes do ti shtohet një… – AlpeGossip
KLEA HUTA DHE ELGIT DODA SË SHPEJTI PRINDËR/ Zbulohet gjinia e bebit, familjes do ti shtohet një…

KLEA HUTA DHE ELGIT DODA SË SHPEJTI PRINDËR/ Zbulohet gjinia e bebit, familjes do ti shtohet një…

Mjaftoi data 1 janar, që në “Shiko Kush LUAN”, ndër të tjera, vëmendja të shkonte tek barku i rrumbullakosur i Klea Hutës. Ndonëse Klea ishte munduar të mos e nxirrte në pah shtatzëninë, komentuesit nuk mbetëm indiferentë ndaj asaj që panë në ekran.

Si Klea, ashtu dhe Elgiti, nuk kanë dhënë ende ndonjë prononcim lidhur me një fakt të tillë, por burime pranë “News31.al” kanë konfirmuar se Huta është në pritje të ëmbël. Të njejta burime madje tregojnë se çifti kanë mësuar edhe gjininë, duke bërë me dije se familjes do t’i shtohet një djalë. Sipas përllogaritjeve, vogëlushi pritet të vijë në jetë në nisje të verës.

Gjithmonë të rezervuar ndaj detajeve, duket se çifti kanë zgjedhur të ruajnë privatësinë lidhur me këtë hap të rëndësishëm në marrëdhënien e tyre. Shumë urime për Klean dhe Elgitin!