FERO SHOKON FANSAT/ Këngëtari del nga arkivoli në skenë (VIDEO) – AlpeGossip
FERO SHOKON FANSAT/  Këngëtari del nga arkivoli në skenë (VIDEO)

FERO SHOKON FANSAT/ Këngëtari del nga arkivoli në skenë (VIDEO)

Edhe pse është mjaf ti ri në moshë , Fero ka arritur të korrë një sukses të jashtëzakonshëm duke u kthyer në një fenomen dhe një prej reperve më të komentuar në media.

Duket se ai është mjaft i paparashikueshëm dhe sjell gjithmonë risi me muzikën e tij, por së fundmi reperi i hitit “Gang gang” duket se ka ‘ngrirë’ zemrat e të gjithë fansave të tij në koncert.

Teksa prisnin për reperin, fansat panë në skenë një arkivol teksa muzika luhej në sfond.

Pas disa sekondash reperi del nga arkivoli duke filluar perfomancën e tij.

Sigurisht, që një shfaqje të tillë nuk e kishim parë kurrë më parë nga artist shqiptar.