NJËRA MË SEKSI SE TJETRA/ Shihni si e quan Rashel Kolanecin këngëtarja Tayna (FOTO) – AlpeGossip
NJËRA MË SEKSI SE TJETRA/  Shihni si e quan Rashel Kolanecin këngëtarja Tayna (FOTO)

NJËRA MË SEKSI SE TJETRA/ Shihni si e quan Rashel Kolanecin këngëtarja Tayna (FOTO)

Duket se shoqëria mes Rashel Kolanecit dhe Taynës është forcuar shumë.

Pak kohë më parë Rasheli, e pyetur se cila ishte reperja e saj e preferuar shqiptare, Rina apo Tayna, shumë e vendosur dhe pa frikë u përgjigj se Tayna ishte e preferuara e saj.

“My girl Tayna” shkruante Rasheli në Insta story-n e saj.

Duket se reperja ka vendosur “t’ja kthejë nderin” duke i komentuar Rashelit në foton e saj më të fundit.

“Ti je kukull” ka shkruar reperja në koment.

Epo mund të themi padyshim se ato janë mikesha shumë të mira.