E bën dhe Ilda, nxjer fytyrën e saj të vërtetë, ujë e sapun siç e ka bërë nëna (FOTO) – AlpeGossip
E bën dhe Ilda, nxjer fytyrën e saj të vërtetë, ujë e sapun siç e ka bërë nëna (FOTO)

E bën dhe Ilda, nxjer fytyrën e saj të vërtetë, ujë e sapun siç e ka bërë nëna (FOTO)

Moderatorja e njohur sportive na ka suprizuar së fundmi me pamjen e saj.
Ilda Bejleri një nga femrat shqiptare të vlerësuarat si më sensuale ka pozuar pa pikë make-up.

Ilda teksa ishte duke u relaksuar nuk ka nguruar të tregojë për fansat e saj fytyrën e saj ‘ujë dhe sapun’.

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim bukuroshen shqiptare të kuruar deri në detajin më të fundit dhe këtë herë me pamjen e saj natyrale Ilda nuk ka zhgënjyer.

Moderatorja është përfolur kohët e fundit për një lidhje dashurie me deputetin e ri demokratin, Klevis Balliu.

Çifti nuk aknë konfirmuar këtë fakt, por përgjigjet e tyre kanë lënë të kuptojnë se mes tyre ka një romancë.