HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Adrola Dushi një “gaforre tipike”, seksi dhe e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Adrola Dushi  një “gaforre tipike”, seksi dhe e ëmbël (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Adrola Dushi një “gaforre tipike”, seksi dhe e ëmbël (FOTO)

Adrola dushi është një ndër femrat më të bukura të showbizit shqiptar. Modelja e kurorëzuar edhe  “Miss Shqipëria” në 2012 vijon një karrierë të sukseshme edhe në tregun ndërkombëtar duke qenë iamzhi i markave shumë prestigjoze.

Emri i saj tërheq shumë vëmendje në media dhe spe u shpërngul në Amerik ajo është prezente dhe n ë televizionet shqiptare.

Në horoskop ajo është shenja e gaforres dhe këto karakteristika e bëjnë atë një shenjë të denjë.

Të lindurit nën shenjën e ujit, gaforret sundohen nga emocionet e tyre. Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar. Pas ndarjes nga bashkëshorti Adrola ka zgjedhur të jetë e kujdesshme kure bie fjala tek rritja e djalit. Modelja dhe ish bashkëshorti ruajn një marrëdhënie miqësor dhe shihen shpesh krah njëri tjetrit. Prandaj si një gaforre tipike i themi bravo Adrolës për këtë zgjedhje.

Gjithashtu modelja është shumë e ndjeshme dhe këtë e ka treguar shpesh në daljet publike ku është pushtuar nga emocionet dhe  ka qarë publikisht.

View this post on Instagram

Me 🐠 time👩‍👦

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

View this post on Instagram

Une dhe ti 👩‍👦

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

View this post on Instagram

👩🏻👦🏻

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

Gaforret cilësohen si femra besnike, të bukura dhe shumë miqësore me shoqërinë duke bërë gjithçka për ta.

Ne sapo zbuluam cilësitë më poztive të Adrolës e cila jo vetëm që kosiderohet si një femër seksi por modelja ka një miqësi shumë të mirë me të gjithë vip-at. Ajo publikon shpesh foto me ta ku shfaqet shumë e dashur dhe e buzëqeshur.

View this post on Instagram

📸 @albandomi_photography

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

 

View this post on Instagram

My bestie @xhesikaberberi

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Nëse do  ta përshkruanim em tre fjalë Adrolën si një “gaforre tipike” të horoskopit do të ishin: Seksi, miqësore dhe e ëmbël.