ME LOT NË SY/ Prezantuesja e njohur njofton largimin nga emisioni – AlpeGossip
ME LOT NË SY/ Prezantuesja e njohur njofton largimin nga emisioni

ME LOT NË SY/ Prezantuesja e njohur njofton largimin nga emisioni

Në kuadër të shumë ndryshimeve për sezonin e ri televiziv, më i fundin vjen Vizion Plus.

Prezantuesja e ‘Next’, Inger Skura ka njoftuar sot largimin nga emisioni pas dy sezonesh në ekran.

E prekur dhe me zërin që i dridhej nga emocionet, Inger ka falenderuar të gjithë bashkëpunëtorët.

Më pas momentin përmbyllës prezantuesja e ka publikuar  profilin e saj në Instagram.

‘Nuk dua të shtoj asgjë tjetër, dukem se jam e mërzitur që po e lë do mbetet një eksperiencë shumë e vlefshme për mua! Faleminderit edhe një herë të gjithë ata që punuan me mua këto dy sezone të Next. Faleminderit Fabian Basha për mundësinë dhe besimin që pate tek mua! Mirënjohje!’, shkruan Inger.