Armina ka një “thirrje” për Shkëlzenin: Nuk martohem nëse burri nuk bën këtë… (FOTO) – AlpeGossip
Armina ka një “thirrje” për Shkëlzenin: Nuk martohem nëse burri nuk bën këtë… (FOTO)

Armina ka një “thirrje” për Shkëlzenin: Nuk martohem nëse burri nuk bën këtë… (FOTO)

Duka dhe Dukesha e Sussex i thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni madhështore që u ndoq në të gjithë botën.

Edhe blogerja shqiptare Armina Mevlani ka përcjellë me kujdes të gjitha detajet e ceremonisë. Fillimisht ajo shfaqi pakënaqësi për modelin e ç’rregullt të flokëve të Meghan.

Mirëpo të gjithë u prekëm nga përlotja e Princit Harry, kur pa Meghan Markle për here të parë të veshur me fustanin e bardhë. Pikërisht këtë moment, Armina e ka shpërndarë në profilin e saj në “Instagram”, duke i dhënë një mesazh partnerit të saj për ditën kur do të kurorëzojnë dashurnë e tyre.

 

“Nëse bashkëshorti im nuk do të përlotet kur të më shohë me fustan të bardhë, siç bëri Princ Harry, unë nuk martohem” – shkruan Armina.