TRASPARENTE DHE SEKSI/ Xhesikës i dalin sheshit… (FOTO) – AlpeGossip
TRASPARENTE DHE SEKSI/ Xhesikës i dalin sheshit… (FOTO)

TRASPARENTE DHE SEKSI/ Xhesikës i dalin sheshit… (FOTO)

Modelja e njohur, Xhesika Berberi është shfaqur me stil këtë herë. Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me një fustan të zi transparent.

Aty mund të shohim trupin e saj dhe gjoksi, kurse këtë pamje ajo e kishte kombinuar edhe me një kapele.

Ndryshe, Xhesika është njëra nga modelet më provokuese shqiptare