NA E TREGOJNË VAJZAT SHQIPTARE/ Ja mënyra më “IN” për të grimuar sytë (FOTO) – AlpeGossip
NA E TREGOJNË VAJZAT SHQIPTARE/ Ja mënyra më “IN” për të grimuar sytë  (FOTO)

NA E TREGOJNË VAJZAT SHQIPTARE/ Ja mënyra më “IN” për të grimuar sytë (FOTO)

Çdo verë ka trendet e veta, stilet, risitë e të veçantat që personazhet VIP janë të parët që na i tregojnë.

Kjo verë duket se ka sjellë ngjyrat neon, të cilat të famshmet shqiptare nuk kanë ngurruar t’i përdorin në look-un e tyre.

Tuna, Tayna, Elvana Gjata, Era Istrefi etj, të gjitha kanë tërhequr vëmendjen me makeup-in e tyre, i cili këtë sezon duket më cool se asnjëherë!

Vajzat janë shfaqur me ngjyra elektrizuese në tonin e syve, ngjyra që kanë tërhequr vëmendjen dhe i kanë bërë të duken plot jetë

ndezura.

Për t’u bindur, hidhini në sy këtyre fotove të vajzave të famshme të showiz-it shqiptar dhe mësoni mënyrën e vetme sesi duhet të grimohen sytë këtë verë.