DITËLINDJET E 22 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA CARMEN BICONDVA DERI TE… - AlpeGossip
DITËLINDJET E 22 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA CARMEN BICONDVA DERI TE…

DITËLINDJET E 22 MAJ/ KUSH FESTON SOT NGA CARMEN BICONDVA DERI TE…

Data shënon 22 maj dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Carmen Bicondova 19 vjeç (Aktore)

Molly Ephraim 32 vjeç (Aktore)

Maggie Q 39 vjeç (Aktore)

Ginnifer Goodwin 40 vjeç (Aktore)

Sean Gunn 44  vjeç (Aktor)

Nazanin Boniadi 38 vjeç (Aktore)

Laurence Olivier (1907–1989) (Aktor)

Brooke Smith 57 vjeç (Aktore)

Chris Salvatore 32  vjeç (Aktor)