NJË SUPER YLL/ Shihni sa shumë është rritur djali i Xhemi Shehut (FOTO) – AlpeGossip
NJË SUPER YLL/ Shihni sa shumë është rritur djali i Xhemi Shehut (FOTO)

NJË SUPER YLL/ Shihni sa shumë është rritur djali i Xhemi Shehut (FOTO)

Moderatorja e dashur për publikun Xhemi Shehu e cila cilësohet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar, kur bëhet fjalë për jetën e saj private është mjaft diskrete.

Ajo çka dimë rreth bukuroshes është se është e martuar dhe ka dy djem mjaft simpatikë që quhen Martin dhe Gabriel.

Me njërin prej tyre, Xhemi ka publikuar si rrallëherë një foto në Instagram dhe ai është rritur dhe është bërë një yll i vërtetë.

Vlen për t’u theksuar se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin dhe këtë e kanë dëshmuar edhe disa nga komentet e bëra nga ndjekësit e moderatores.

“Kopja jote”, komentoi një prej tyre.

“Dardha nën dardhë bie”, shkruan një tjetër.

Mirëpo nuk ka munguar edhe komenti nga shoqja e ngushtë e Xhemit, Arbana Osmani: “Shpirti i teta panës ai!”

View this post on Instagram

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on