DEKLARATA E ARIANA GRANDES PO “VLON” RRJETIN/ Paska një fëmijë sekret dhe nuk e dinim? (FOTO) – AlpeGossip
DEKLARATA E ARIANA GRANDES PO “VLON” RRJETIN/ Paska një fëmijë sekret dhe nuk e dinim? (FOTO)

DEKLARATA E ARIANA GRANDES PO “VLON” RRJETIN/ Paska një fëmijë sekret dhe nuk e dinim? (FOTO)

Ariana Grande është kthyer në një ngë këngëtaret më të përfolura kohët e fundit. E gjitha kjo erdhi pas vdekjes së ish-të dashurit të saj nga mbidoza.

Madje Grande u përfol edhe për një shtatzani por më pas u largua vëmendja nga ajo.

Por fotoja e publikuar nga këngëtarja i ka ngjallur sërish dyshimet. Teksa promovon albumin e fundit, të gjithëve u ka rënë në sy një krevat fëmijësh që ndodhej në dhomën e saj.

Kur fansat e kanë pyetur përse është një krevat fëmijësh në shtëpinë e saj, Ariana u përgjigj:“Është i fëmijës tim sekret”. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vlojë për vërtetësinë e këtij lajmi. Nëse e vrisni pak mendjen, këngëtarja dhe partneri i saj kanë birësuar së fundmi një derrkuc dhe ekziston mundësia që krevati të jetë i tiji.