Ka bashkëpunuar dhe me Rita Orën/ TAYNA-s i shkruan reperi i famshëm (FOTO) – AlpeGossip
Ka bashkëpunuar dhe me Rita Orën/ TAYNA-s i shkruan reperi i famshëm (FOTO)

Ka bashkëpunuar dhe me Rita Orën/ TAYNA-s i shkruan reperi i famshëm (FOTO)

Tayna për momentin është një nga personazhet më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Reperja ka arritur që të mbledhë një numër të madh fansash në profilin e saj në “Instagram”.

Ndjekësit e saj e komplimentojnë për pamjen si dhe për format fizike, duke e konsideruar si një nga femrat më seksi.

Por së fundmi i ka komentuar edhe reperi i njohur K KOKE, pjesë e labelit Roc Nations te Jay Z dhe shumë i famshëm në Britaninë e Madhe. Kevin Georgiou, reperi britanik me origjinë qipriote i ka komentuar një emoji me kurorë Taynës si për t’i thënë se është mbretëreshe dhe reperja shqiptare ia ka kthyer me një emoji me duart lart.