Enca i ÇMENDI të gjithë me klipin EROTIK! Rudina Magjistari, ka nja dy fjalë për të… (FOTO) – AlpeGossip
Enca i ÇMENDI të gjithë me klipin EROTIK! Rudina Magjistari, ka nja dy fjalë për të… (FOTO)

Enca i ÇMENDI të gjithë me klipin EROTIK! Rudina Magjistari, ka nja dy fjalë për të… (FOTO)

Enca tërheq gjithnjë vëmendjen me videoklipet e saj ku sjell përherë diçka të re për publikun, por “Dua” i kaloi çdo pritshmëri dhe pati një bujë shumë të madhe.

Skenat erotike me modelin spanjoll Pierlugi ishin ato për të cilat u komentua shumë në rrjete sociale.

Gjatë këtyre ditëve këngëtarja ka postuar shpeshherë foto e video nga videoklipi, ndërsa sot postimin e fundit e ka pasur për moderatoren Rudina Magjistari të cilën shkruan se e adhuron.

“Është kënaqësi të intervistohesh prej një ikone të televizionit shqiptar. E adhuroj”, shkruan Enca në foton ku shfaqet me Rudinën.

Nuk ka vonuar shumë dhe moderatorja ka postuar shkrimin e Encës duke shkruar dy fjalë për të: “Kënaqësia është e imja”, teksa e shoqëron postimin me një emoji yll dhe një puthje.