LAJM I ËMBËL/ Aktorja shqiptare do të bëhet nënë për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Aktorja shqiptare do të bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

LAJM I ËMBËL/ Aktorja shqiptare do të bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Aktorja shqiptare, Edona Reshitaj do të bëhet së shpejti nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj, Besarti, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Besarti ka publikuar një foto të barkut të rrumbullakosur të Edonës. Ai dhe i biri kanë vendosur duart mbi bark, duke njoftuar që do të bëhen katër.

“Do bëhem baba. Pjesa 2! I lumtur, do bëhemi 4”, ka shkruar ai krahas fotos.

Ads