Do ta shikoni më shpesh/ Bes Kallaku ka vendosur të trasmetojë emisionin e tij në këtë kanal - AlpeGossip
Do ta shikoni më shpesh/ Bes Kallaku ka vendosur të trasmetojë emisionin e tij në këtë kanal

Do ta shikoni më shpesh/ Bes Kallaku ka vendosur të trasmetojë emisionin e tij në këtë kanal

Prej disa kohësh që nga shkëputja e tij nga “Portokalli” aktori i humorit Bes Kallaku i mungon ekranit, ndonëse në rrjete sociale është gjithnjë i pranishëm me postimet e tij.
Megjithatë ai dhe kolegu i tij Erion Isai pritet të kthehen shpejt në ekran me një emision të tyrin. Sipas burimeve të Gazetës Express mendohet se dyshja e aktorëve do të realizojnë një emision në televizionin Klan Plus.

Në fakt pritej një rikthimit i Kallakut në ekran ndonëse është aluduar për televizione të ndryshme duket se do të jetë në Klan Plus qëndrimi i tij. Aktualisht ai dhe bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, e cila do të jetë vajzë.