“GJITHMONË I DISPONUESHËM”/ Ermal Mamaqi flet për rolin e Edi Ramës në “I Love Tropoja” – AlpeGossip
“GJITHMONË I DISPONUESHËM”/ Ermal Mamaqi flet për rolin e Edi Ramës në “I Love Tropoja”

“GJITHMONË I DISPONUESHËM”/ Ermal Mamaqi flet për rolin e Edi Ramës në “I Love Tropoja”

Në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarin, ishin të ftuar aktyorët kryesorë të filmit “I Love Tropoja”. Ermal Mamaqi si regjisor dhe producent i filmit foli për të gjitha rolet e aktorëve.

Edi Rama ishte njëri prej roleve që ju dha një vëmendje e veçantë për rolin dhe imazhin e tij.

“Ka qenë gjithmonë i disponueshëm për orarin e skenarin, nuk ka kundërshtuar për asgjë, as për tekstin. Nuk ishte i pranishëm në premierën e filmit sepse ndodhej në Bruksel.”

Mesa duket Rama e ka shijuar pjesëmarrjen dhe aktrimin në “I Love Tropoja” dhe Ermali është shumë i kënaqur nga puna e tij si një artist. ALPEgossip.al