“Palaço, pa karakter’ Fjorentina e BB reagon ashpër për… (FOTO) – AlpeGossip
“Palaço, pa karakter’ Fjorentina e BB reagon ashpër për… (FOTO)

“Palaço, pa karakter’ Fjorentina e BB reagon ashpër për… (FOTO)

Personazhet e Big Brother vazhdojnë përfliten edhe pas përfundimit të realit shoë-t. Kështu ka ndodhur edhe më njërën nga ish banoret e edicionit të fundit, Fjorentina Halili. Pas u fol dhe u përfol për lidhjen dhe ndarjen nga ish banori tjetër, Olsi, këtë herë emri i saj po lakohet sërish.

Fjori është shprehur mjaft ashpër në një status të publikuar në ‘Instagram’, ku shkruan:

“Nuk i kuptoj fare disa njerëz, nuk kanë morra dhe bëjnë si bosa. Popull shtrij këmbët sa ke jorganin, është një shprehje se do ju marri lumi pastaj, se leku madh të prish. Nuk e kuptoj përse janë kaq negativ njerëzit, ndryshe tregojnë veten ndryshe dalin pa karakter, mundësisht këtë fjalën pa (karakter) ta ndash dhe kush e kupton e kupton, palaço njerëz”.

Keni ndonjë ide, kujt i drejtohet ky status?