FAMILJA ME PUSHIME/ Sara Hoxha dhe London “arratisen” në një plazh përrallor (FOTO) – AlpeGossip
FAMILJA ME PUSHIME/ Sara Hoxha dhe London “arratisen” në një plazh përrallor (FOTO)

FAMILJA ME PUSHIME/ Sara Hoxha dhe London “arratisen” në një plazh përrallor (FOTO)

Ka veshur rrobat e banjës, ka marrë lodrat me vete dhe me këmbët e zbathura në rërë London Noor sapo na uroi mirmëngjesin.

Sara Hoxha dhe Ledion Licco kanë lënë Shqipërinë për pak ditë, për të shijuar disa ditë relaksi sëbashku me të voglin e tyre në një prej destinacioneve përtej Oqeanit.

Nuk dihet se cili është vendi që familja e bukur ka zgjedhur për të pushuar këtë fund tetori, por nga foto e publikuar në instastoryn e Sarës pamë që aty ka det, rërë, diell dhe qershia mbi tortë Londoni i vogël. Kaq mjafton për të kuptuar që pushimet e tyre do të jenë mëse perfekte.