Klaudia nuk paska të ndalur/ Pozon nga shtrati, tregon të PASMET por ja si duket pa….(VIDEO) – AlpeGossip
Klaudia nuk paska të ndalur/ Pozon nga shtrati, tregon të PASMET por ja si duket pa….(VIDEO)

Klaudia nuk paska të ndalur/ Pozon nga shtrati, tregon të PASMET por ja si duket pa….(VIDEO)

Klaudia Pepa është balerina më e famshme në Shqipëri, gjithashtu dhe një nga vajzat më të përfolura në showbizin shqiptar.

Së fundmi Klaudia ka patur shumë projekte të reja në lidhje me kërcimin dhe un nderua me çmimin gold në konkursin e fotografisë “Pix De La Photographie Paris” realizuar në Francë.

Por kësaj here na ka befasuar me një video që ka postuar më së fundmi duke nxjerr në pa linjat e saj trupore dhe të pasmet e saj por jo që të bie në sy është tualeti i saj që nxjerr në pa sesa e mirë është dhe pa make-up.

Përgatiti: AlpeNews.al