Basha kërkon rrëzimin e qeverisë, Pollo shfaqet me partneren e tij në një vend argëtues – AlpeGossip
Basha kërkon rrëzimin e qeverisë, Pollo shfaqet me partneren e tij në një vend argëtues

Basha kërkon rrëzimin e qeverisë, Pollo shfaqet me partneren e tij në një vend argëtues

Deputeti i Partisë Demokratike dhe një nga politikanët e karrierës, Genc Pollo, është parë në një nga eventet e rëndësishme të kryeqytetit, në shoqërinë e partneres së tij, Ilda Mara.

Pollo u shfaq në një ambient ku më së shumti kishte artistë dhe gazetarë si dhe personazhe të modës, raporton Panoranaplus. Në atë mbrëmje Pollo dukej mjaft i relaksuar, sidomos për faktin se ndodhej larg zhurmës që politika ka shkaktuar në këtë periudhë. Ata kanë qënruar në shoqërinë e mjaft personazheve të njohur.