Festa të çmendura, orgji e femra të zhveshura, Instagram i “fik cigaren” bossit të duhanit – AlpeGossip
Festa të çmendura, orgji e femra të zhveshura, Instagram i “fik cigaren” bossit të duhanit

Festa të çmendura, orgji e femra të zhveshura, Instagram i “fik cigaren” bossit të duhanit

Manjati i duhanit, Travers Beynon duket se nuk do ta ketë të lehtë që të shfaqë festat e tij të shfrenuara me femra të zhveshura.
Kjo pasi rrjeti social më popullor për të, Instagram, ku ai shpërndante çdo event për të promovuar markën e tij ia ka mbyllur llogarinë në datën 10 shkurt. Mësohet se ai kishte 800 mijë ndjekës.

Menaxherja e tij Belinda Gavin tha për Daily Mail Australia se Instagram nuk kishte bërë asnjë paralajmërim.

Ajo tha:

Kjo është shkatërruese për ne. Po ashtu dhe diskriminuese për shkak se shumë llogari të tjera kanë përmbajtje edhe më të keqe”.
Mbyllja e llogarisë në Instagram të bossit të duhanit u bë pasi përmbajtja e fotove të tij që shpërndante kishin përmbajtje të madhe erotike.

Travers Beynon njihet për festat e tij të çmendura, ku mysafiret e tij janë kryesisht femra që duhet të zhvishen e të jenë sa më seksi.

Para disa kohësh, bossi i duhanit ndërmorri një fushatë të veçantë marketingu, ku në vithet e femrave stampoi një tatuazh me emrin e kompanisë së tij.

Sigurisht që marketingu ishte goxha i suksesshëm pasi pati një shpërndarje të madhe në gjithë botën.