VIDEO intime mes Dafina Zeqirit dhe të dashurit që s’duhet ta humbni - AlpeGossip
VIDEO intime mes Dafina Zeqirit dhe të dashurit që s’duhet ta humbni

VIDEO intime mes Dafina Zeqirit dhe të dashurit që s’duhet ta humbni

Sot është dita e fundit e Javës së Modës në Milano dhe disa nga emrat e njohur për publikun shqiptar u bënë pjesë e audiencës së saj. Të shtunën Dafina Zeqiri u ul në radhën e parë të sfilatës së famshme të “Philipp Plein”.

E veshur e gjitha me të zeza, këngëtarja shqiptare shoqërohej nga dy miqtë e saj.

Ndërkohë, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen në rrjetet sociale është një video e saj me të dashurin e huaj, nga Republika Domenikane.

Në videon e publikuar në “Instagram” nga faqet e fansave të këngëtares, Dafina qëndron e ulur në prehrin e partnerit dhe të dy duken kaq të dashuruar.