Publikohet VIDEO INTIME e reperit shqiptar: Komplet lakuriq para pasqyrës – AlpeGossip
Publikohet VIDEO INTIME e reperit shqiptar: Komplet lakuriq para pasqyrës

Publikohet VIDEO INTIME e reperit shqiptar: Komplet lakuriq para pasqyrës

Ai është një ndër reperët e rinj në Shqipëri që po korr shumë sukses me këngët e tij. Së fundmi kënga e re “Pa ty” në bashkëpunim me Argjentina Ramosaj është pëlqyer shumë nga publiku.

Bëhet fjalë për Seven Saraçin, i cili ka marrë vëmendjen e mediave pak kohë më parë pasi u përfol se pas ndarjes nga e dashura kishte nisur një lidhje me një vajzë bjonde, të cilën e publikoi dhe në instastoryn e tij.

Por pak minuta më parë ai i ka habitur ndjekësit e tij teksa ka publikuar një video në profilin e tij ku shfaqet tërësisht nudo.

Seven Saraci😲

A post shared by Xing.al (@xing.al) on