ELONA DURO FESTON DITËLINDJEN/ Burri i bën një super dhuratë që do e donit të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
ELONA DURO FESTON DITËLINDJEN/  Burri i bën një super dhuratë që do e donit të gjithë (FOTO)

ELONA DURO FESTON DITËLINDJEN/ Burri i bën një super dhuratë që do e donit të gjithë (FOTO)

Moderatorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Elona Duro ka festuar ditëlindjen dhe në këtë ditë të veçantë bashkëshorti i ka bërë një super dhuratë.
Ka qenë vetë Elona që e ka zbuluar me postimin e saj të fundit në Instagram ku shfaqet duke pozuar krah makinës së re.

“Ai e di se çfarë pëlqej”, shkruan moderatorja e cila shfaqet e veshur shumë elegante me kostum të zi.

Kujtojmë që Elona aktualisht drejton emisionin “Tag” në Digitalb.

View this post on Instagram

He knows what i like #fastcarBdayGift

A post shared by Elona (@elonaduro) on