E FALI TRADHËTINË/ Këngëtarja e njohur rikthehet me të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
E FALI TRADHËTINË/ Këngëtarja e njohur rikthehet me të dashurin (FOTO)

E FALI TRADHËTINË/ Këngëtarja e njohur rikthehet me të dashurin (FOTO)

Këngëtarja e shumë komentuar në media e rrjete sociale, sidomos së fundmi për jetën personale, Cardi B ja ka falur tradhëtinë partnerit.
Mediat e huaja shkruajnë se Cardi B është rikthyer me të dashurin e saj Offset.

Një burim shumë i afërt pranë reperes ka treguar për “Hollywood life” se Cardi e ka falur tradhëtinë e Offsetit.

“Cardi duket e fortë nga jashtë, por në fakt brenda është një vajzë shumë e ndjeshme. Ajo po e lejon Offsetin pak nga pak të hyjë në jetën e saj, por me kujdes. Offset ja theu zemrën Cardit por Cardi do që lidhja e tyre të funksionojë dhe ndjen se Offset po mundohet gjithashtu. Cardi po i tregon miqve të saj se është rikthyer me Offsetin”, tregoi burimi.