SI DY PIKA UJI/ Aktori i “Portokalli”-së, selfie me djalin e vogël: I madhi dhe… – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Aktori i “Portokalli”-së, selfie me djalin e vogël: I madhi dhe…

SI DY PIKA UJI/ Aktori i “Portokalli”-së, selfie me djalin e vogël: I madhi dhe…

Aktori i “Portokalli”-së, Marin Orhanasi ka treguar për herë të parë imazhin e plotë të djalit të tij të vogël.

Marini ka realizuar një selfie me të birin, ndërkohë që ishte duke pritur për djalin e madh.

Uejsi lindi në prill 2018 dhe tashmë është rritur aq sa për të shoqëruar babin në lokal.

“I madhi dhe i vogli po presin të mesmin”, ka shkruar Marini në foton e publikuar në Instagram me vogëlushin.

Të dy të veshur me kapuçë dhe mjaft sportivë, babë e bir kanë një ngjashmëri ta paparë dhe këtë e vënë në dukje edhe miqtë që i komentojnë.

 

View this post on Instagram

I madhi i vogli tu prit t mesmin #uejsmaid

A post shared by marinorhanasi (@marinorhanasi) on