CAPITAL T PUBLIKON KËNGËN E RE/ Videoklipi një investim shumë i kushtueshëm – AlpeGossip
CAPITAL T PUBLIKON KËNGËN E RE/ Videoklipi një investim shumë i kushtueshëm

CAPITAL T PUBLIKON KËNGËN E RE/ Videoklipi një investim shumë i kushtueshëm

Reperi i njohur shqiptar, Capital T publikoi këngën e tij më të re. ‘Prive’ bën me dije se videoklipi i tij është shumë një investim shumë i kushtueshëm. Në fillim Capital T shfaqet në avion privat, bashkë me disa nga miqtë e tij. Sigurisht nuk kanë munguar veshjet e shtrenjta të firmës ‘Gucci’, makinat luksoze apo dhe pijet e shtrenjta. Reperi e ka përshtatur këngën dhe videoklipin në mënyrën perfekte, pasi në vargje dëgjohet që këndon për jetën e tij të shtrenjtë. Kjo këngë është paralajmëruar shumë kohë më parë nga Capital T në llogarinë e tij në ‘Instagram’ dhe duke parë numrin e klikimeve në ‘Youtube’, kënga është pritur shumë mirë nga publiku.